W naszej ofercie

KWIACIARNIA MAGDALENA RADZI

Aby dać kwiatom dłuższe życie musicie Państwo podcinać na skos łodygę oraz wstawić je do naczynia z zimną wodą. Gwarantuje to lepszą chłonność wody potrzebną roślince. By dodatkowo wzmocnić roślinkę do naczynia z zimną wodą należy dodać preparat zwalczający bakterie, który również dostaną Państwo w naszej Kwiaciarni. Dzięki tym zabiegom żywot roślinki zostanie przedłużony o 3-4 dni, w zależności od rodzaju kwiatka.

 

BUKIETY

Przygotowanie odpowiedniego bukietu wymaga bardzo dużej znajomości zasad układania kwiatów. Wybrane przez Państwa kwiaty cięte z dodatkami zieleni, ozdób, wstążek, oczekują od florysty sprawnej zdolności manualnej. Wykonujemy profesjonalne bukiety na Państwa życzenie oraz proponujemy wybór już gotowych wiązanek. Oferujemy bukiety okazjonalne takie jak rocznicowe, urodzinowe, imieninowe, lecz miłym prezentem będzie także bukiet bez okazji.

 

KOMPOZYCJE KWIATOWE

Kompozycja kwiatowa to nic innego jak ładnie uporządkowany układ kilku elementów roślinnych wraz z odpowiednimi do nich dodatkami. Nasza Kwiaciarnia wykonuje estetyczne aranżacje łącząc ze sobą kwiaty, przedmioty, kontrastowe kolory dodatków. Wykonujemy kompozycje kwiatowe na różne ważne wydarzenia tworząc odpowiednią atmosferę każdej okoliczności – chrzciny, komunie, wesela, urodziny, imprezy we wszelkiego rodzaju obiektach i salach. Przyjmujemy zlecenia na każdy Państwa pomysł stworzenia kompozycji z kwiatów.

 

PAKOWANIE PREZENTÓW

Kwiaciarnia Magdalena podejmuje się także pakowaniu wszelkich prezentów i upominków oferowanych w swoim asortymencie oraz tych dostarczonych przez Klienta. Posiadamy rozmaite wstążki, kolorowe papiery ozdobne, kartki okolicznościowe, torebki. Dodajemy ozdoby z żywych kwiatów, elementy z suszu, rafie i wiele innych.

 

FLORYSTYKA ŚLUBNA

Uśmiech, radość, stres, łzy i wszystkie emocje towarzyszące w tym ważnym dniu stanowią go bardziej wyjątkowym. W tym uroczystym dla Państwa wydarzeniu Kwiaciarnia Magdalena służy fachową poradą począwszy od dobrania bukietu ślubnego do dekoracji sali weselnej. Przygotujemy dla Państwa bukiety ślubne, butonierki, bukiety dla druhen, bukiety dla rodziców, dekoracje kościołów i sal weselnych, dekoracje samochodów i bryczek. Dysponujemy również dodatkowymi elementami wystroju weselnego – latarnie, świece, materiały dekoracyjne, wazony, pokrowce na krzesła i wiele innych materiałów dekoracyjnych. Zapraszamy Młode Pary do wspólnych ustaleń, a zagwarantujemy przyozdobienie uroczystości ślubnej efektownymi kompozycjami i bukietami kwiatowymi, tak by goście i sama Para Młoda zapamiętała ten dzień na bardzo długo.

 

KWIATY W TWOJEJ FIRMIE

Kwiaty oddziałują pobudzająco i odstresowująco na organizm człowieka. Zieleń kwiatów natomiast działa kojąco na zmęczone oczy. Obecność kwiatów w miejscu pracy daje większą efektywność w działaniu poprawiając samopoczucie. Kwiaciarnia Magdalena oferuje dekoracje roślinne, które odmienią każde biuro i sale konferencyjne. Estetyczne ozdoby na stole konferencyjnym stanowią nie tylko efektowną dekorację, ale również urozmaicają niekiedy długie dyskusje. W zależności od złożonego przez Państwa zamówienia możemy dostarczyć większą ilość kompozycji pod wskazany adres bądź udekorować pomieszczenia firmowe na miejscu.

 

FLORYSTYKA POGRZEBOWA

Dzień Ostatniego Pożegnania jest wyjątkową chwilą, kiedy składamy hołd zmarłej osobie. Wieńce i wiązanki pogrzebowe nadają godny wygląd podczas uroczystości pochówku. W czasie smutku po stracie bliskiej osoby kwiaty stanowią integralną część pożegnania. Bardzo ważny jest dobór kwiatów oraz rodzaju kompozycji, najczęściej wybierane są róże, gerbery, lilie oraz kalie. Przykładając ogromną wagę do powagi uroczystości Kwiaciarnia Magdalena oferuje oprawę kwiatową ceremonii pogrzebowej oraz dekorację kwiatami sali, w której odbędzie się spotkanie po uroczystości pogrzebowej. Przygotowujemy wieńce, kompozycje okrągłe i podłużne, wiązanki pogrzebowe każdej wielkości. Na Państwa życzenie dodajemy szarfy z tekstem dedykowanym zmarłemu. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo również znicze i wkłady do zniczy.

 

Doniczkowe

Kartki okolicznościowe

Kompozycje kwiatowe

Kwiaciarnia Magdalena

Wiązanki

Kosze tematyczne

Kwiaty cięte

Pakowanie prezentów

Stroiki

Wiązanki
Ślubne

Wrocław - Złotniki ul. Małopolska 36A/2